Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet,hogy az egyik...

Hogy lehet,hogy az egyik pontszámító kalkulátor szerint 390,a másik szerint pedig 418 pontom van?

Figyelt kérdés

Eszerint 418: [link]


Eszerint pedig csak 390:

[link]


Elvileg mindkettő hivatalos nem?Nem értem..



2020. máj. 30. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami lehet elütöttél ,de ha leírod ide az eredményeid akkor megmondom melyik a helyes.
2020. máj. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A felvis kalkulátor a jó!

Nekem az edulineos ad a nyelvvizsgára is pontot, amire nem kéne adnia emelt angol érettségi mellé.

2020. máj. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eduline nem hivatalos. Az csak egy portál. A felvi a hivatalos.
2020. máj. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eduline nem jó, a felvi megbízható, de az is felhívja a figyelmed rá, hogy nem hivatalos eredményt ad. (+/- 1-2 pont)
2020. máj. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért tért el 14 ponttal a tanulmányi pontom, mert nem írtam be a rosszul sikerült infó érettségimet a pontszámítóba, pedig a bizonyítványba szereplő érettségi jegyek együtt érvényesek
2020. máj. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!