Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni egyetem kollégium?

Resistor kérdése:

Debreceni egyetem kollégium?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy elsőévesként mennyire nehéz bejutni a kollégiumba? Ha jól tudom csak szociális alapon lehet.

150km-re lakok Debrecentől, édesanyám egyedül nevel.

Mennyi szociális pontot kaphatnék kb ezekre? Lehetséges lenne bejutnom? Egy főre jutó nettó jövedelemnél hány forintnál hány pontot lehet kapni a debreceninél?



2020. máj. 31. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán, attól függ melyikbe. Még a Kossuthba is simán bekerülhetsz, szerintem az a legnormálisabb
2020. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőéveseket amugy is majdnem mindig beengednek. A felsobbeveseknel mar kicsit nehezebb, de minden ismerosom kapott kolit, tok mindegy milyen gazdag vagy messze lakik, emiatt ne aggodj :)
2020. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Megnyugtattatok :D
2020. jún. 2. 00:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam mindkettő, de nincs mit :D
2020. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak figyeljetek oda hogy minden dolog igazolva legyen papir altal majd, minden fontos dolgot el kell kuldeni es akkor siman bekerulsz.
2020. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha aktuális lesz: koli.unideb.hu-n bal oldali menüben ott a HASZNOS INFORMÁCIÓK pdf. Abban le van írva, hogy milyen dokumentumokat kell benyújtani. Ha mindenből jót küldesz be, akkor nagy eséllyel felvesznek még a jobb kolikba is. Második évtől pedig már tanulmányi eredmény alapján is felvételt nyerhetsz.
2020. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2020. jún. 4. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!