Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem ápolás és...

Semmelweis Egyetem ápolás és betegellátás szakára elfogadják a biológia és az angol emelt szintű érettségit?

Figyelt kérdés
Vagy a biológia mellé csak a kémiát vagy fizikát lehet választani?

2020. máj. 31. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

biológia vagy fizika vagy informatika vagy kémia vagy magyar nyelv és irodalom vagy matematika vagy idegen nyelv (angol, francia, latin, német, olasz, orosz, spanyol)

illetve egyéb szakmai érettségi tárgyak ( közgazdasági ismeretek vagy egészségügyi ismeretek stb )


Tehát kérdésedre válaszolva: igen, elfogadják. És az is mindegy melyiket teljesíted emelt szinten, csak legyen egy emelted ezekből a tárgyakból.

Szerintem te kicsit összekeverted az orvosival, ahol a biológia kötelező és mellé csak kémiát és fizikát lehet választani:)

2020. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Én éppen oda jelentkeztem idén, és kicsit megfagyott bennem a vér, miután elolvastam a kérdésedet. Mentem is kutakodni rögtön, azt hittem valami új követelményrendszer van xD

2020. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy megijesztettelek :D Csak kicsit összezavarodtam, mert láttam olyan oldalt, ami a kémiát is írta, de ahogy te is írtad, biztos az orvosira gondoltak! Köszi a gyors választ! :)
2020. jún. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!