Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kölcseybe Zalaegerszegre...

A Kölcseybe Zalaegerszegre átvesznek egy másik színvonalas iskolából úgy hogy a a 28 felveheto ember helyett mar most 32-en vannak? Altalabna mindenhol joval tobben vannak a kelleténél, mert nalunk is es iden vettek hozzank at gyerekeket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát már elég sokan vannak alapból, szóval nem valószínű.

A legegyszerűbb az lenne, ha felhívjátok az iskolát és ezt megkérdezitek.

Különben meg miért pont Kölcsey? Melyik osztályba? Honnan?

2020. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha elköltöztök, akkor a kollégium vagy a bejárás nem opció? Vagy a mostani sulidat annyira nagyon nem szereted?

Akkkor, ha jól értettem, az emelt angolos osztályra gondoltál. (Vagy a kéttannyelvűre?) Szerintem ha jól tudod a nyelvet, jól tanuló vagy és a második idegen nyelvedet is tanítják, akkor nincs sok akadálya az átvételednek. Viszont mivel alapból nagy az osztály létszám, még így sem biztos hogy sikerül, de mint mondtam, a legegyszerűbb az, ha megkérdezitek.

Különben meg ha van kérdésed (bármelyik zalaegerszegi gimnáziummal kapcsolatban) tedd fel, és ha tudok, válaszolok rá. Itt lakok, szóval valamennyire ismerem mindegyiket.

(Különben azt még mindig nem tudom, hogy hányadikas vagy, mert azért nem mindegy, hogy 9.-be vagy 12.-be fogsz váltani. )

2020. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!