Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt aki ma felvételizett a...

Volt aki ma felvételizett a BME-re(vagy hát rajz alkalmasságit csinált)? Hogy ment?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 23:03
A kérdező szavazást indított:
Jól ment.
Rosszul ment.
4 szavazat
 1/7 anonim válasza:
Szerintem jól ment, bár azt hiszem bonyolultabb beállítást kaptunk, mint az előző években voltak.
2020. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem a beállítás könnyű volt. De a térrekonstrukcióban eszrevettem egy pici hibát. Amit ugye figyelmetlenségből vétettem, de szerintem összességében nem volt nehéz.
2020. jún. 3. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Azon se bánkódj ha nem sikerült. Mérnöki szakmák közül az építő és építész éri meg legkevésbé. Hazai építőipar örömei.
2020. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De sikerült, nem volt ez annyira vészes. 5 évig művészti suliban tanultam, elég gáz lett volna elvérezni egy rajz alaklmasságin.
2020. jún. 20. 12:42
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak annyi, hogy apró hibám volt. Egyébként mindegy már hogy mi fizet jól es mi nem... mert

1. Nincs fizika érettségim

2. Akkor is ez okoz nekem örömet

2020. jún. 20. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is 2-án voltam, de azt hittem jobban sikerült a pontszámokat tekintve. De megkaptam a "megfelelt"-et, szóval inkább nem panaszkodok. Szerintem is könnyű volt az aznapi beállítás, a térrekonstrukciónál viszont néztem egy ideig, hogy van pontosan az a belógás a plafonon :D

Te megnézted a kapott pontszámokat? Ha igen, jól sikerült? :)

2020. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont ugyanígy vagyok vele. Amúgy én is azt érzem, hogy kicsit lepontoztak. Habár panaszkodni én sem akarok, mert felkészítőre nem jártam, szóval kb. csak jól jártam.
2020. júl. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!