Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért kell tömérdek házit...

Miért kell tömérdek házit adni még az utolsó hétre is?

Figyelt kérdés

Tudom, utolsó előtti van, de a classroomban már ott vannak jövő hétre minden egyes napra kiosztva matekból az oldalnyi feladatok.


Miért nem tudnak békénhagyni minket?

Más tantárgyakból az utolsó 2-3 hét csak a pihenésről, szórakozásról szól, erre nálunk csoda, hogy a bizonyítványosztáson nem kell matekozni.

Már 1 hete minden más órát elengedtek a tanárok, mondták ,hogy nagyon szépen dolgoztunk, sokkal többet mint normál iskolai napokon, bőven megérdemeljük, hogy pihenjünk. Erre matekból mégtöbbet ad az a rohadék, emrt megtudta, hogy mennyi szabadidőnk lett és biztos matekozással akarjuk tölteni.


2020. jún. 3. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos le vagytok maradva és nem akarja a tanárotok a jövő évre hagyni az idei tananyag egy részét hanem ha már van még iskola akkor leadja amit tud végül is ezért fizetik
2020. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A matektanárok szeretnek "rohadékok" lenni, a legtöbb nem "rohadékságból" csinálja, a matek tényleg elég nehezen szokott menni az emberek nagy részének az érettségin, gondolom csak gyakoroltatni akarja veletek.


Ha nem te vagy ez egyetlen az osztályodból aki szerint igazságtalan, hogy ennyi munkát ad akkor miért nem szóltok a tanárnak (persze normálisan) hogy nem lehetne kevesebb munkát adni, hiszen lassan már vége a tanévnek, ő is pihenhetne.


Ha alapjából offos a felvetés akkor a tanárral van baj.

2020. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gyakoroltatni.. nevetséges. Mit gyakorolnánk? úgyse figyel már senki. az osztály fele egész nap a strandon van és csak azért megy haza, mert kezdődik a matekóra. Már annyira tele van a tökökm az egésszel, hogy jólvan, belépek a zoomba ha ennyire akarja, de elmegyek és tévézek. Aztán ha vége az óra újra kimegyek a levegőre.
2020. jún. 3. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Te tetted fel a kérdést nem én. Ezer dolog lehet amiért annyi anyagot ad.


Második részét elolvastad annak amit mondtam?


Ha itt/magatokban bosszúskodtok attól nem lesz kevesebb anyag. Jelezni lehetne a tanárnak hogy észhez kapjon.

2020. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom a teljes tanári kart, őszinte részvétem.
2020. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
természetesen jeleztük neki. mindannyian. Mondtu, hogy ez nem okés és szeretnénk pihenni, elvégre az idei "tervet" kb 180 %-al túlteljesítettük.
2020. jún. 3. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!