Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchényi István Egyetem...

Széchényi István Egyetem Jogász képzéséről valaki mesélne?

Figyelt kérdés

Római jogból írásbeli vagy szóbeli? Latin részeket mennyire kérték?

Latin nyelvből milyen elvárások voltak?



2020. jún. 13. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkettőből szóbeli van. A vizsga nehézségéről nem tudok releváns véleményt mondani.

Ha érdekelnek a tárgyak, és a követelményeik, nézd meg a mintatervben:

[link]


Utána rá tudsz keresni a tárgytematikára, ahol minden le van írva. Szakirodalom, anyag, források, számonkérés menete:

[link]


A tárgykód alapján keresd szerintem. Így találod meg biztosan a jót (a mintaterven kattints a tárgyra, és alul kiírja a tárgykódot). Van eltérés levelező-nappalisok, régebbi mintaterves tárgyak számonkérése között néha.


Az oktatóról: a tárgytematikában írják az oktató nevét is.

Ha google-ban rákeresel a nevére + "SZE", kiadja a honlapját. Ott találsz bővebb leírásokat is a kurzusról.

Magáról a tanárról pedig a markmyprof-on. (beírod a tanár nevét keresőbe + markmyprof). Ott hallgatói vélemények vannak, a vizsgák nehézségéről is vannak beszámolók.

2020. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2020. jún. 13. 14:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!