Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi lesz...

Szerintetek mennyi lesz 2020-ban ELTE proginfón a ponthatár?

Figyelt kérdés
Mivel senki sem tudja megjósolni mi lesz, ezért nem biztos válaszokat várok, teljesen alaptalan spekulációk is jöhetnek felőlem. Inkább véleményekre vagyok kíváncsi, biztosra úgy is csak július végén fogjuk tudni. :D

2020. jún. 13. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem 390 vagy 392 max. Általában 10 ponttal nőtt az elmúlt években, attól függ, hogy sikerültek az (emelt) érettségik, de szerintem 392 pontnál nem lesz több.

Sikeres felvételit neked is:D ELTE-n remélhetőleg tali:D

2020. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Előző évek tendenciája alapján számomra is a 390 körüli tűnne reálisnak, ellenben ez évben, szóbelik nélkül nem tudom hogyan alakultak az országos átlagok ( [link]


Összességben ugyan kevesebben jelentkeztek erre a szakra, viszont lényegesen többen jelölték meg mint előző évben, szóval nagyon kíváncsi vagyok mégis miképp fog alakulni. :D


Neked is viszont kívánom, remélem mindketten bejutunk!


(Nem én pontoztalak le egyébként, a te válaszod szerintem hasznos volt a kérdésemre.)

2020. jún. 13. 21:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Utóirat: a link rosszul nyílik meg egyébként mert a végén a zárójelet is belevette, azt kitörölve belőle jó lesz.
2020. jún. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!