Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy tárgyból van rendes...

Ha egy tárgyból van rendes órám és fakultációm is, akkor a felvételinél melyik jegyet nézik?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amelyik a jelentkezési lapon is pontosan úgy szerepel, ahogy a bizonyítványban. Például ha a bizonyítványban van Matematika és Matematikai fakultáció, a jelentkezési lapon pedig Matematika van, akkor azt.
2020. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a bizonyítványban a fakultáció és az alap ora jegye egyben volt. Értsd ugy hogy a naplóban átírták az egyik órát a másikhoz a jegyeket és a közöd átlagot nézték.
2020. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk külön jegy volt és azt nézték, amivel jobban járunk, tehát aminek jobb volt a jegye. (De csak akkor ha olyan tantárgyról volt szó, amiből 11-12.-ben volt alap és fakt óránk is. Tehát mi pl. végeztünk kémiával 10.-ben és valaki felvette a faktot, akkor annak a 11-12.-es faktos jegye számított, ott nem volt választás, hiába lett neki jobb az utolsó 2 éve 9-10.-ben normál órán.)
2020. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én matek faktos voltam. Két különböző tanár tanított, az egyik a rendes alap matekot, a másik tanár pedig az emeltet. Mind a ketten osztályoztak, de félévkor és évvégén megbeszélték, hogy milyen jegyem legyen. Így csak Matematika került a bizonyítványba, ahová én jártam iskolába ott nem írták be külön, hogy matematika és matematika faukltáció.
2020. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!