Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van lehetőség az egyetemi...

Van lehetőség az egyetemi képzésem tandíját visszafizetni egy összegben utólag?

Figyelt kérdés

Kaptam egy külföldi álláslehetőséget, nagyon jól érzem magam külföldön, és rájöttem, hogy én nem szeretnék Magyarországon élni többé, legalábbis előreláthatólag nem most/sokáig (nyilván sose tudhatom, hogy mi történik a jövőben...). Ezért arra gondoltam, hogy visszafizetem egy összegben a képzésem költségét, pláne hogy azt hallottam, hogy "kamatozik" is, tehát a végzéstől számított 20. évre már nem csak a 10*x Ft/félév összeget kell visszafizetnem...

Tudtok erről bármit? Lehet, hogy én vagyok béna, de én nem találok ezzel kapcsolatban semmilyen infót.


Köszönöm előre is!



2020. júl. 6. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha írsz a NAV-nak, akkor tuti fognak válaszolni és biztos információt kapsz.
2020. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!