Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz ha félek egyedül gimibe...

Gáz ha félek egyedül gimibe menni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon ijesztő egyedül elmenni (a városomban megszűnt a gimi és kénytelen vagyok másik városba menni) a barátaim mind egy helyre szeretnének menni, de mivel én művész suliba szeretnék ezért különválnánk és ettől félek

2020. júl. 8. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz hidd el :D én egyedül mentem úgy hogy ahova én mentem még a suliban se ismertem senkit. Emlékszem végig azzal nyugtattam magam hogy csak 4 év el leszek én egyedül is. Erre már ahogy mentünk be a terembe találkoztam olyannal akivel együtt tudtam a későbbiekben bejárni :D nem lesz gáz hidd el
2020. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát majd meglátjuk <3
2020. júl. 8. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Maximum az első héten lesz benned ez a félelem, nagyon gyorsan hozzá fogsz szokni, hidd el. :)
2020. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Természetes félni az új helyzetektől. Csak gyorsan legyél jóban valakivel az új osztálytársaid közül és akkor majd támogatjátok egymást.
2020. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Mikor régebben én lettem gimis, én is féltem. Eleve az a visszahúzódó típus vagyok és mindig is, ha adódott egy olyan lehetőség, hogy barátkozzak, nem éltem vele.

Szinte a régi osztályomból mind kettesével vagy hármassával egy helyre mentek, csak én voltam az, aki nem ismert senkit, mert egyedül volt.

Így hát megfogadtam, hogy na legyek most már nyitott. Konkrétan rá "kényszerültem" arra, hogy barátkozzak. De megérte.

A mostani legjobb barátnőmnél próbálkoztam először, ő mondta is, hogy akkor még nagyon nem voltam neki szinpatikus, mára már nem tudunk egymás nélkül lenni.

2020. júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat <3
2020. júl. 11. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolj bele: főleg mivel művészsuli, szinte mindenki pontosan ugyanolyan helyzetben lesz, mint te. A tanárok meg nagyon jól tudják ezt, és igyekeznek megkönnyíteni a helyzetet mindenféle programok szervezésével (vegyél részt ezeken!), meg úgy egyáltalán.

Nem ciki, hogy félsz, de tényleg nincs miért, minden rendben lesz. :)

2020. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!