Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek szeptemberben,...

Szerintetek szeptemberben, minden a régi lesz, vagy megint távoktatás lesz?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Csakmert szóvan most a második hullámról, de semmi sem biztos, meg van még a nyájimmunitás is, szóval eléggé komplikált most minden.

2020. júl. 12. 13:02
A kérdező szavazást indított:
Minden normális lesz
Folytatódik a távoktatás
59 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Remélem nem lesz távoktatás. Idén kezdenék az egyetemen és szerintem hatalmas érvágás lenne nekem ez a dolog
2020. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nővérem is így van vele, és megértem. Nekem gimnazistaként, viszont egy mennyország volt, alig voltak óráink és a felesleges tanórákkal nem is kellett foglalkozni, szóval én pedig annak szurkolok, hogy legyen távoktatás :/
2020. júl. 12. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Egyetemeken lehet, hogy távoktatás lesz, vagy ha nem, akkor is ott vezetik be először a távoktatást.

Általános és Közép Iskolákban szerintem rendes oktatás lesz, máskülönben a kisgyerekes szülök harakirit követnek el.

2020. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyetemeken sok a külföldi hallgató, ott várhatók először a korlátozások, ha lesznek.
2020. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Valamenyire jó volt hogy itthon lehettem de tanulás szempontjából sok mindenből 10-15 oldalas beadandókat kértek ami meg nem volt kelemes, meg itthon nem is eset jó annyira tanulnom a kollégiumban sokkal jobban ment a tanulás meg elég sokmindent nem adtak le rendesen a tanárok így rosszabb jegyeket szereztem.
2020. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Én egyetemistaként tartok tőle, hogy be kell majd járni. Az egyetemen annyi féle ember olyan sokfelől jön és sokan állandóan mozgásban vannak (vidékre és külföldre is), hogy az egyetem COVID nélkül is egy igazi vírustenyészet:( - Amúgy a gyakorlatok persze hiányoztak, de alapvetően jól megoldották a távoktatást, tanulni is hatékonyabban és jobban tudtam itthon. Csak sajnos ezen a szakon nincs távoktatás.
2020. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Remélem minden a régi, hagyományos formában fog indulni. Jó ötletnek tartom a kézfertőtlenítők kihelyezését a termekbe illetve a maszk viseléset is.

Én is szeptemberben kezdeném az egyetemet és hasonlóan nem örülnék, ha távoktatás lenne.

Egyrészt az ismerkedést is megnehezíti a helyzet, másrészt az egyetemi élet teljesen más, mint a megszokott középiskolai.

Végzősként nekem nem jött be a távoktatás. Néhány érettségi tárgyakból alig kaptunk rendes tananyagot, feladatokat, de minden másból, ami nem érettségi tárgy, halom számra osztották a beadandókat.

Sok tanárunk idősebb, így ők nehezen is kezelték a platformokat, de előttük le a kalappal, mert ők voltak a legigyekvőbbek.

2020. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
7-es: 1 órát is alig bírok ki maszkban. Amikor 8-17 között egyfolytában órám lenne, kizárt, hogy kibírjam abban a sz*rban.
2020. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeptemberben még lehet, hogy elindul normálisan, de hogy meddig lesz normális...
2020. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olaszországban:

"Lucia Azzolina ... oktatási miniszter ... szerdán közölte, hogy

a járványhelyzet ellenére a tanítás megindul szeptembertől, de csökkentett létszámú, 15 fős létszámú osztályokban folyik majd.

Ez azzal jár, hogy több osztály indul, amihez több oktató kell. A miniszter azt mondta, hogy 50 ezer új pedagógussal akarják bővíteni az oktatói létszámot. A késői döntés miatt gondot okoz a bútorhiány is. A gyártók már tudatták, hogy képtelenek teljesíteni iskolakezdésig a 2,4 millió új padra szóló rendelést.

Az olasz egészségügyi minisztérium a hét elején tudatta: ha egy diákról bebizonyosodik, hogy koronavírussal fertőzött, akkor egész osztályát karanténra kötelezik."

2020. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!