Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az ELTE korona...

Szerintetek az ELTE korona miatt online fog oktatni szeptembertől? Érdemes felköltözni lakásba ehhez?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Igen, online fog oktatni. Maradj, ahol vagy!
2020. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy tudom mindegyik egyetem megválaszthatja, hogy hogy csinálja az évet:

-online

-online, de lesz gyakorlat

-rendes

Pl Bme online lesz, de gyakorlati órákat megtartják.

Szóval még van esély rá, hogy a gyakorlati órákat az ELTE-n is megtartják, így azt mondom ne zárd ki az albit.:)

2020. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyelőre még semmit nem lehet tudni. Ahogy a második írja, tulajdonképpen bármi történhet és a felsorolt verziók közül akármelyik életbe léphet. Én személy szerint azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy elsőkörben elkezdődik a rendes tantermi oktatást és max. bevezetnek egy-két szigorítást, változtatást és megpróbálják csökkenteni a "vírus terjedésének kockázatát" (pl. csak a gyakorlatok lesznek megtartva személyes jelenléttel, felosztják a csoportokat és hasonlók). Én egyelőre nem zárnám ki az albérletet, mert lehet szükség lesz rá.
2020. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl korai még eldönteni.
2020. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Egy ELTE-s tanár nekünk azt mondta 1-2 hete hogy a jelen állás szerint a szemináriumok, gyakorlatok meg lesznek tartva, de az előadások nem. Ez persze a vírus alakulásától függően még változhat de jelenleg erre van a legnagyobb esély.
2020. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És szerintetek mikor születik erről döntés? Vagy kit lehet ezzel kapcsolatban kérdezni? Mert vidéki vagyok, és szobát bérelnék majd, de már jövőhéten augusztus és nem tudom, hogy merjek-e kauciót fizetni
2020. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van TO-hoz telefonoszám? Vagy emelt díjas email cím?

Erdemes lenne megkérdezni és kérni, hogy kommunikálják.

2020. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a TO szabadságra ment..
2020. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megadták, meddig?

Tanszéki titkárság?

2020. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem oktatom azt mondta, augusztus 15ig kell errol dontest hozniuk. Amig nem szuletik olyan dontes amit mi hallgatok megkapnank, addig hidd el hiaba zaklatsz barkit, senki semmi biztosat nem fog tudni csak valoszinusegeket. Amugy a legvaloszinubb a mar fentebb emlitett hibrid felev verzio (ergo szeminarium es gyakorlat van offline, eloadas meg online)
2020. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!