Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek, hogy fognak...

Szerintetek, hogy fognak zajlani a felvételik pl.középiskolába ha szeptemberben megint jön a vírus és visszaállunk online oktatásra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni. Már csak azért sem mert oké a dolgozatokat megírjuk itthon. De ha ezt is úgy fogjuk írni hogy senki nem felügyelő és ugye nyilván így lehet puskázni, betét használni. Ez azért csak komolyabb. Ha így lenne akkor igazából, már bocsánat de minden hülyét felvehetnének még a legerősebb iskolákba is. Én arra gondoltam hogy lehet úgy lesz mint az érettségi. Tippek?
2020. júl. 22. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Felügyelni* és netet* bocsánat😂
2020. júl. 22. 20:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Február még odébb van, felesleges ezen gondolkodni a nyári szünetben.
2020. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az idei érettségik is. Maszkban, egymástól 2 méterre. Be lehet menni, nem bénulsz le a vírushelyzet miatt. Csak kényelmetlen lesz.
2020. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha maszkban lehet boltba menni, bkk járművein utazni akkor lehet központi írásbelit írni januárban is.


Feleslegesen agyalsz ezen. Úgy is az aktuális járványhelyzet dönti el, hogy mi legyen.

2020. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!