Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Arról mi a véleményetek hogy...

Arról mi a véleményetek hogy a tanár puskázáson kapja rajta a diákot közli vele hogy tegye rá a puskát a dolgozatra és a kettőt együtt adja oda ő pedig egy tűzőgéppel nyúl érte és kapásból úgy ahogy van összetűzi s elrakja?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Mi lenne? Bizonyíték a puskázásra, majd ráír egy 1-est.
2020. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Jól teszi a tanár és gondolom azután elégtelent ad a dolgozatra.
2020. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Okos. Van bizonyíték, hogy az esetleg viszonylag oké dolgozat miért egyes.
2020. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Aki csal, viselje a kovetkezmenyeket. Aki meg jol csinalja, le is diplomazik igy, olyan profin 'puskazik' hogy igazabol mire megirja, rendezi, kinyomtatja, mar meg is tanulta. Pl. en...
2020. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
38%
Nem adom oda. 😛
2020. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Azt még értem persze hogy egyest ad rá de én még ilyenről hogy a puskát elveszi a tanár és összetűzi a dolgozattal nem halottam.

Amúgy meg aki olyan hülyén csinálja a puskázást megérdemli. Én irodalomból puskáztam (vagy nem tudom minek nevezzem) tanár elmondta mit fogunk írni otthon megírtam, csak ezután jött a bökkenő hogy a tanár aláírogatta a papírokat hogy dehogy valaki csaljon de ez nem fogott ki rajtam odaírtam az aláírását ugyanolyan tollal a kész dolgozatra és ötös lett, és utána még a terembe is végig hordozta hogy milyen jó lett, a barátaimmal meg utána röhögtünk mert azt mondta a tanár hogy az ő aláírását senki nem tudta még aláhamisítani.

2020. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Senki se vallotta be:)
2020. júl. 25. 14:24
 8/8 anonim válasza:
100%
Okos😅 diákok helyzetéből ez egy kicsit gáz, de okos… 😂
2020. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!