Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a különbség az ELTE anglisz...

Mi a különbség az ELTE anglisztika és Pázmány Péter Katolikus Egyetem anglisztikája között?

Figyelt kérdés

Néztem az idei ponthatárt, az ELTE-n 391, a PPK-n pedig 350.

Vélemények esetleg a két helyről?:)



2020. júl. 25. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Rendes velemenyt csak az tudna mondani aki mind a 2 szakra jart.


Egyebkent gondolom elte azert vezeti a ponthatarokat kb majdnem minden szakon mert nagy presztizzsel bir, igy ugy gondoljak az emberek hogy azert mert elte lesz a pazmany helyett a diplomajaban sokkal jobban tudja a dolgokat. Legalabbis az en velemenyem szerint.


En jartam elten egy btks szakra most kezdem iden a pazmanyon (igaz levelezon) egy masik btks szakot ami szinten van elten is.


Meglatjuk mi lesz kozotte a kulonbseg :)

2020. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sok szerencsét hozzá!:)
2020. júl. 26. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pázmány anglisztikára járok, eltére sosem jártam. Szerintem nagy különbség nincsen. Azt tudom, hogy ugyanabból a könyvből tanulnak mindkét helyen (tanárom mondta, aki eltén is tanít). :)
2020. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Azt hiszem van a Károlin is anglisztika, ha esetleg valaki arról tudna mondani valamilyen véleményt, szívesen meghallgatnám!^^

2020. szept. 5. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!