Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány perc/óra utazástól...

Hány perc/óra utazástól lennétek kolisok?

Figyelt kérdés
Kb 45 perces út, néha van 1 átszállás. Ez így sok minden nap gimibe? A buszmegtől 5 percre van a suli. Koliba nem mennék, mivel nyolcan vannak egy szobába, én azt pedig nem bírnám 😅.

2020. júl. 31. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Az semmi... A párom egy időben 2 és fél órát ingázott suliba, csak oda.
2020. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél órás utat már nem vállalnék szívesen. Napi 3 órát elcseszni erre nekem már sok lenne.
2020. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
45 perc még vállalható. Én Pesten koleszban vagyok és van hogy annyi idő beérni.
2020. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem kb egy óra volt az űt suliba(átszállással együtt), hazafelé volt, hogy másfél óra, mert a csatlakozás nem volt a legjobb. Aztán OKJ-ra idén vonattal jártam, ami kb 40 perc volt mindennel együtt.


Szóval nekem egy-másfél óra lenne a max.

2020. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1-1 óra szerintem még jó, persze attól is függ, mennyivel korábban kell kelned.
2020. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno bevállaltam az 1,5-2 órát (szóval naponta 3-4 órát töltöttem a buszon összesen), mivel csak 1 évről volt szó, és ismerem magam, másokkal egy szobában tanulni, meg semmi ilyet nem tudtam volna. Pláne, hogy hasznosan is el lehet tölteni a buszon az időt, ha az ember nem olyan fáradt. Pl. tanulás, vagy szimpla olvasás.


Szerintem 45 perc utazás semmiség. Szerintem előbb mennék albérletbe, mint koliba.

2020. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolásként nekem is ennyi volt az utazási idő az iskoláig. Az 20 Km volt, néha több volt az utazási idő de általában 45 perc.

Most egyetemre járok és a kollégiumban lakok, az 3,6 km-re van csak az egyetemtől de az is ha busszal mész 35 perc, gyalog 45 perc.

2020. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat az off-ért (hogyha ez az), am nem biztos, hogy csak az számítana, hogy mennyi idő alatt érsz be, hanem pl rendszeresen van e a lakóhelyedról az iskola városáig busz/vonat járat, és nem gondod a korán kelés, akkor 45 perc még kibírható (lenne??) bejárósként.

Bár én nem tudom milyen ez, mert kolis vagyok, és nekem másfél óra az út csak oda, plusz 15 perc, míg besétálok az iskolába, és pont délután 3 után csak egy közvetlen járat vinne haza :( (nem szeretek átszállni más buszra), meg biztos, hogy nem kelnék hajnal 5 előtt:)

(remélem, hogy hasznos a válaszom, és hogy, nem untattam senkit sem:))

2020. aug. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!