Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvétel egyetemen (ELTE)?

Tárgyfelvétel egyetemen (ELTE)?

Figyelt kérdés

Hány előadást és hány gyakorlatot kell felvenni?

Létezik az, hogy az ajánlottak az első félévre pl.: 7 tárgy előadás és 1 tárgy gyakorlat?

Vagy ezt nem kell nézni?


Sajanálom ha hülyeséget kérdezek, de egyenlőre nem igazán értem a rendszert.



2020. aug. 1. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit, amennyit ír ajánlott félévre.
2020. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia :) A tátk honlapját lesd meg, és remélhetőleg fenn lesz a mintatanterv, az alapján ellenőrizni tudod a neptunt. Ha nincs meg és elsőéves vagy akkor biztos majd amikor kezdődik a tárgyfelvétel segítenek a mentorok is ebben. Amúgy persze simán lehet, hogy csak pár gyakorlatod van.
2020. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fent vannak az ELTE oldalán a tantervek, én BTK-s vagyok, de a TáTK oldalán is jártam már, ha nem találod akkor írj és belinkelem. Azt vedd alapul, még akkor is ha nem egyezik a Neptunnal (mert pl. a Neptun szabadon választhatónak írja vagy nem ír ajánlott félévet, stb. a tantervnek kell hinni).
2020. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!