Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociológi - Károli vagy Pécs?

Szociológi - Károli vagy Pécs?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Esetleg valaki tudna mondani pár mondatot valamelyik egyetemről? Aug.9-ig kéne döntenem, de egyikben sem vagyok teljesen biztos.



2020. aug. 6. 23:54
 1/3 A kérdező kommentje:
*Nyilván szociológia akart lenni...
2020. aug. 7. 00:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én KRE-re adtam be a jelentkezésemet és oda is vettek fel, úgyhogy idén kezdem a szociológiát 😀.

Azért választottam főleg, mert nagyon újszerű az oktatása, gyakorlatiasabb. Sokkal több a STAT, több a gyakorlat, konkrétan felkészít a big data-ra, ami szerintem nagyon is lényeges, mert ez az, amiből meg is fog élni egy szociológus. Az meg már más, hogy engem ez érdekel konkrétan, így a KRE számomra a legjobb választás. (Ha nem érdekel az adatelemzés, statisztika, hanem inkább az érzelmi vonal, akkor a válaszom nem releváns.)

Az is szempont még, hogy hol szeretnél lehúzni 3+ évet.

2020. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben aztán Pécsre adtam be a jelentkezésem, hát kíváncsi leszek. :)
2020. aug. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!