Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem engedi a neptun,...

Miért nem engedi a neptun, hogy órarendtervezőbe felvegyek egy tárgyat?

Figyelt kérdés
A neptunban szeretném egy első felévben nem teljesített tárgyamat újra felvenni. Jelenleg a neptun 'A kurzusra a jelentkezés letiltásra került' üzenetet írja ki, így órarendtervezőbe sem tudom betenni. Találkozott-e már valaki ilyennel és ha igen hogyan tudom majd felvenni a tárgyat?

2020. aug. 9. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Tárgyfelvételi időszakban lehet csak tárgyat felvenni. Nálatok az van most? Csak mert nálunk nagyon nem.
2020. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az órarendtervezőbe bármikor, bármilyen tárgyat be tudsz rakni. Bepipálod, majd "órarendtervezőbe". Vagy pipálni se engedi?
2020. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nekünk csak akkor engedi berakni, ha fel is lehet venni a tárgyat (tárgyfelvételi időszak van). (Pannon Egyetem)
2020. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3: Akkor nem sok értelme van "órarendtervezőnek" hívni :D így mi benne a tervezés?
2020. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: Hát nem sok minden :D Mondjuk, nálunk csak minden 10. tárgynál van több kurzus, a legtöbbnél 1 van, fix időpontban, így sok mindent nem lehet tervezgetni. (Sajnos. Az előző félévben volt is egy időpontban ütközésem, de akkor 4 tárgy tette ezt. Jól jött a távoktatás, mert így legalább meg tudtam csinálni mindegyiket, amúgy esélyem sem lett volna bejárni.)
2020. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg van adva az időpontja? Bocs, lehet hülye kérdés! Csak én ebbe sokszor belefutottam, hogy nem voltak (jól) kitöltve az órarendi információk pl. hiányzott az időpont vagy a megjegyzésbe volt beleírva, és így nem tudta betenni a tervező (ettől felvenni még fel lehetett). Én pedig ugye, nem értettem, hogy miért nem megy, mert először nem is vettem észre.
2020. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bepipálni sem engedi. Nem is tudok rá kattintani, amit ráviszem az egeret azt írja ki, hogy le van tíltva. Szabadon válaszható tárgyakat, keresztfélévest engedi.
2020. aug. 10. 08:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel ma a TO-t. Ennyi. :)
2020. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Akkor tervezz órarendet excelben.
2020. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó félévre vagy rákattintva, attól függetlenül, hogy látod a tárgyakat, talán próbáld meg azt.
2020. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!