Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek egy levelező képzésr...

Felvettek egy levelező képzésre (költségtérítéses), viszont nem fizettem be a csekket, amit kiküldtek. Kaptam egy levelet, hogy rendben, mehetek, várnak. Fizethetek később, azaz most is? Lehet, hogy mennék. Nos, akkor most hogy is van?

Figyelt kérdés
E-felvételin intéztem mindent, egyedül a fizetést választottam csekken. Volt egy határidő és abból jol kicsusztam, ezért hát nem is fizettem be. Szerintetek? Olvastam itt ilyet, de nem volt egyértelmű.
2010. aug. 4. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

a felvételi díját nem fizetted be, mégis kaptál levelet, hogy felvettek valahova?

ez érdekes. elvileg ilyennek nem lett volna szabad megtörténnie.

2010. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem a diákigazolvány igénylő csekkre gondol
2010. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem a diákra, a felvételi díjára gondolok!
2010. aug. 4. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg furcsa mert a csekket ha nem fizeted be akkor elvileg kézhez kapástól (ált onnan számítják mikor a postás kihozza, de ezt bíróságon meg lehet támadni, pl elutaztál) fogva 14 napon túl megszüntetik a felvételi eljárást.


Szóval hiba történt ez ziher.

2010. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is e-felvételivel jelentkeztem tavaly -félig-meddig-, ugyanis én sem fizettem be a csekket mert idő közben meggondoltam magam. Sőt, az adataimat sem töltöttem ki rendesen. Engem is felvettek egy egyetemre, megjött a levél. Közben az oktatási hivatal is írt, hogy x dátumig fizessem be a 9000 Ft-ot. Ha ezt nem teszem meg, akkor megszüntetik a felvételi eljárást, és nem iratkozhatok be az egyetemre. Nem fizettem semmit,mert nem akartam abba a suliba menni. Semmi következménye nem lett. Viszont te menni szeretnél...Ebben az esetben mielőbb be kellene fizetni az eljárási díjat. Szerintem írj az info@felvi.hu címre, vagy telefonálj nekik!Ők majd jobb felvilágosítást tudnak adni ezzel kapcsolatban. De ha megvan a csekk, akkor még most fizesd be ha menni akarsz! Sok sikert! :)
2010. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infokat, különösképp 16:26 :)
2010. aug. 6. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!