Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok szeptembertől...

Mit gondoltok szeptembertől beindul a rendes iskolai oktatás annak ellenére hogy ismét növekedik a fertőzöttek száma itthon is?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Igazából az sem jó ha otthon ülök én örülök neki hogy már lehet menni, így legalább beindul az élet
2020. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

A járvány miatt nem áll meg az élet. Kb 650 aktív fertőzött van egy közel 10 milliós országban. Így azt mondom, hogy okosan meghatározott és betartatott szabályokkal lehet iskolába járni. Én speciel a hagyományos oktatás híve vagyok (egy másodikos és egy tizedikes gyerekem van).


Ha az emberek járnak dolgozni (a gyárakba is ahol több, mint 1000 ember is dolgozik egy helyen), focimeccseket rendeznek 4-5 ezer emberrel a stadionban, reggel a bkv buszain tömegben utazom maszkban, a strandokon tömeg van (maszk nélkül), a sörözőkben éttermekben szombat este teltház van (maszk nélkül), akkor iskolába miért ne lehetne járni?

Vagy a vírus csak az iskolákban fertőzhet, míg gyárakban, stadionokban, tömegközlekedési eszközökön és szórakozóhelyeken elpusztul?

2020. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 WidowmakerButt ***** válasza:
Hát, általánost már muszáj lesz kinyitni, bezárni meg biztos nem fogják, az már válsághoz vezetne. De ahol lehet ott majd "spórolni" fognak, tehát egyetem/középsulik bezárnak ha úgy alakulnak a dolgok, főleg ha még 2. hullám is lesz. Gondolom 1 hónapig biztos megy az iskola majd, aztán jön az influenza szezon, meg talán a következő hullám és akkor baj lesz.
2020. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!