Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE-GYTK könyvek, jegyzetelés?

DE-GYTK könyvek, jegyzetelés?

Figyelt kérdés

1. Mennyi könyvet kellett megvennetek? Mennyibe került? Összesen hány tankönyvetek van?


2. Gyógyszerészetin működik a lapokra való jegyzetelés vagy inkább minden tárgyra egy füzet?



2020. aug. 17. 11:04
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Az öt év alatt be kellett szerezni azért jó pár könyvet. Alapvetően megkapjuk az előadás diáit és azt kell kinyomtatni, van olyan tágy, ez lefedi a teljes anyagot, van, ahol kell mellé a tankönyv.

Sejtbiológia, genetika, szövettan, anatómia, latin, angol, technológia, neurobiológia, analitika stb...Ezekre meg kellett venni a könyvet, de mivel az egyetemi kiadó adja ki, ezért nem olyan vészes az áruk.

Iratkozz be a könyvtárba, ott mindegyik megtalálható, ha nem akarsz saját példányt.


Én lapokra jegyzeteltem, de itthon szépen lefűztem mindet egy mappába, amiben tantárgyanként külön gyűjtöttem mindent. Ez azért fontos, mert a félév végén millió jegyzeted lesz, és majd vizsgaidőszakban gyorsan vissza tudod keresni. A füzet is működik, lehet egyszerűbb is, viszont én nem akartam sok füzetet magammal cipelni, csak a lapokat :)

2020. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!