Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-RTK mennyire kapcsolat...

NKE-RTK mennyire kapcsolat gyilkos?

Figyelt kérdés
Párommal 9 hónapja együtt vagyunk, mindennél jobban szeretjük egymást, de 24.én ő bevonul az alapkiképzésre Pestre, onnantól pedig csak hétvégente fogunk találkozni, mert én vidéken kezdem az egyetemet. Van valaki, akinek tapasztalata van a témában? Vagy mi a véleményetek, nagyon le fogja foglalni az egyetem? 19 évesek vagyunk mindketten, nekem ő az első komoly kapcsolatom.

2020. aug. 20. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Eléggé az, legalábbis én oda készülök, és már rengeteg NKE hallgatóval beszéltem, és azt mondják, hogy eléggé az. Nekem is van kapcsolatom, és én is félek picit. Csak nálunk én vagyok a lány, és én fogok bevonulni.
2020. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh, értem :( Kitartást nektek! Barátod pesti?
2020. aug. 21. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Itt a HHK-n, kicsit talán még szigorúbb mint az RTK, sorban mentek tönkre a vidéki kapcsolatok.
2020. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyikünk sem pesti, mindketten messze lakunk Pesttől, de én nyilván költözöm majd fel az egyetem miatt. Nektek is kitartàst!
2020. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kapcsolat gyilkos. Az egyetem nem leterhelő, max az alapkiképzés lesz sűrített. RTK-s vagyok, így vagyok kapcsolatban. Semmi gond nincs, csak szeretni kell egymást és megérteni...meg hűségesnek lenni! Az elég ritka tényező az egyetemisták körében.
2020. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Nincs szükség párkapcsolatra. Minek? Nekem sincs sem párkapcsolat sem barátaim
2020. aug. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!