Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-sek,ilyen módon hogy...

NKE-sek,ilyen módon hogy lehet menni az Orczy úti kollégiumba?

Figyelt kérdés
Amikor az útvonaltervezővel próbálok útvonalat tervezni oda,mindig csak buszokat ad ki.Azonban én úgy tudom,hogy a Nagyvárad téren van,ha metróval megyek és leszállok a Nagyvárad téren,onnan gyalog merre kell menni?Nagyon sokat kell gyalogolni a metrótól?Minél pontosabb leírással segítetek annál jobb,előre is nagyon szépen köszönöm,útvonaltervező alkalmazások használatában nem vagyok valami jó.. :/

#metró #útvonalterv #NKE #Ludovika #Orczy Úti Kollégium #Nemzetki Közszolgálati Egyetem
2020. aug. 23. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik irányból jönnél metróval? Mert kb mindkét irányból pótlóbusz van az M3-as felújítása miatt. Valószínű azért ad ki buszokat. Vagyis, Nagyvárad térig le lehet jutni egyenesen a Nyugati felől, onnan nem kell pótlóbusz. De Köki felől pótlóbusz van.Igen,Nagyvárad térnél kell leszállni.
2020. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Deáktól jönnék.
2020. aug. 23. 11:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet egyébként,hogy tényleg ezért javasol buszokat erre nem is gondoltam.A metrótól nagyjából hogy kell menni?
2020. aug. 23. 11:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint a metrótól.
2020. aug. 23. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Deák tér felől akkor egyenesen el tudsz menni a Nagyvárad térre, pótlóbusz nélkül. Az lesz most a végállomás a Nagyvárad tér. Kijössz az Üllői útra, vagyis az NKE oldalába, de ha rossz oldalon is jönnél ki, sebaj, az Oktatási Központot rögtön látni fogod, és ha jól tudom, ott van rögtön mellette az Orczy úti koli. Az a sárgás, kb 5 szintes.
2020. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös jól mondja. Hétköznap van metró Deák és Nagyvárad között.


Ha feljössz a metróból, akkor szemben-jobboldalt lesz a kijáratod: Üllői út/Campus tér

2020. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!