Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Benkő István Reformát...

Park Emma kérdése:

Milyen a Benkő István Református Gimnázium (Nyár utca)? Felvettek nyelvi elokeszitore de nem tudom h milyen az iskola diákok,kemény-e,tanárok...stb

Figyelt kérdés

#gimnázium #Budapest, Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Nyár u.
2020. aug. 24. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Két gyerekem is oda jár, igaz, csak alsó tagozatra. Azt nagyon szeretjük. Sajnos, mint mindenhol, a legjobb diákok elmennek 4. majd 6. évben, így a felsőbb évfolyamok nem egy versenyistálló, de amúgy az iskolának jó a hangulata, nagyon normális az igazgató, én engedném ide a gyereket (vagy azt, hogy maradjon érettségiig). Annyi, hogy az érettségi eredményeik azért nem a legjobbak (nyilvános azt hiszem a statisztika), ezért majd ha odakerül a gyerek, járasd érettségi előkészítőre. De alapvetően egész jó kis suli szerintem.
2020. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!