Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől kezdem a 10.-et....

Szeptembertől kezdem a 10.-et. Valami tanulási tipp?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék a tanulásra ráfeküdni,de tudom hogyha elkezdődik a tanítás akkor megint el fogom halogatni az egészet.

Tudom hogy fejben kell eldöntenem,de valamit nem tudtok ami bevált és hasznos a tanuláshoz?

Valami “praktika”?



2020. aug. 27. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, hogy minden napra írtam egy feladatlistát, hogy melyik napra miből kell készüljek. Egy idő után rosszul érzi magát az ember ha nem tartja be, így tényleg ráveszed magadat arra, hogy tanulj.
2020. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tananyag kidolgozása vált be. Leírtam Word-be, lerajzoltam Paintbe, átolvastam, memorizáltam, kiegészítettem, kutató munkáztam stb. Úgy képzeltem el, mintha én lennék a tanár és nekem kéne megtartanom az órát a saját stílusomban :)
2020. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat tud segíteni az is ha figyelsz órákon. Én gimiben alig tanultam otthon valamit, figyeltem tanítás közben, szünetekben (vagy még órán) megcsináltam a házikat. Színötössel végig nyomtam a középsulit, és most az egyetemet is négyes fölötti átlaggal viszem így.
2020. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal tudtam hatékonyabb lenni, hogy vettem egy határidőnaplót, mindent is írtam bele, mit mikor kell tanulnom
2020. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!