Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült az iskolak...

Kinek hogy sikerült az iskolakezdés, milyen élménnyel gazdagodtatok, szabályokat mennyire tartották be nálatok, maszk stb?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Reggel tömve voltak a buszok, ott mindenkin volt maszk, egy-egy embernek volt letolva az orráról. Iskolában folyosón ajánlott, ott volt aki hordta, volt, aki nem. Hazafelé már szinte alig volt valakin(már kicsit kilógva éreztem magam). Egyébként nem akarok sztereotipiákat gyártani és alapból nincs velük bajom, de észrevételből, az ilyen hangos lánycsapatok tagjain nem volt a buszokon maszk. Aki egyedül utazott diák, azokon volt. Egyébként a suli elment, nem volt semmi különös.
2020. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk suliba folyosón és az udvaron is kötelező. Az ebédlőben egyszerre 2 osztály eszik. Megfelelő távolságban. A suliba nem mehet be szülő, gondolom ez mindenhol így van.
2020. szept. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk eredetileg csak fakultatív volt a maszkhordás, de a hétvégi esetek miatt kötelező nálunk a folyosón és a mosdókban.
2020. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

A folyosón, mosdóban, büfében kell hordani, teremben nem. Kb minden tanári asztalon van kézfertőtlenítő, tesin is lettek biztonsági szabályok, pl nem egyszerre megyünk ki és be, nem lesz annyi csapatsport, mint régen, a labdát használat előtt, után fertőtleníteni fogjuk.

Nagyrészt van az embereken maszk a folyosón, de volt, hogy pl én elfelejtettem felvenni, és kellett egy fél perc, hogy eszembe jusson.

A buszon a legtöbb emberen van maszk. De ez olyan, hogy a megállóban a legtöbben még nem viselik, és a buszon rakják fel.

2020. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!