Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ráépülős tárgyak előfeltételét...

Ráépülős tárgyak előfeltételét elenedik, ha kérem?

Figyelt kérdés

Tavasszal volt tartozásom, nem tudtam felvenni vizsgákat. Eleve más szakra akartam menni, de oda nem vettek fel most. Gondoltam dolgozok egy évet és újrafelvételizek a vágyott szakra, de a szüleim rágják a fülemet, hogy menjek vissza erre a szakra, így nem tudom, mit csináljak. Jó lenne végülis befejezni (harmadéves lennék négyéves szakon), csakhogy a vizsgák ugye nincsenek meg, szóval most ebben a félévben nem tudok semmit sem felvenni (mind tavaszi tárgy csak).


Hallottam már olyanról, hogy kérvényre elengedik az előfeltételt, de nem tudom, ez mennyire igaz.

Szerintetek?


Egyébként Debreceni Egyetemről van szó.



2020. szept. 4. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennyi erővel minek vizsgázna akárki, ha csak kérni kell, hogy átengedjenek?
2020. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedik el.
2020. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dékáni kérvénnyel (egyszeri lehetőség) esetleg azt érheted el, hogy az előkövetelmény tárgyat valamint a ráépülő tárgyat teljesítheted ugyanabban a félévben, de utóbbiból csak akkor vizsgázhatsz, ha az előbbit teljesítetted.
2020. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgakurzusok esetleg?
2020. szept. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!