Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online vagy jelenleti oktatass...

Online vagy jelenleti oktatassal csinalnatok ezt a felevet az egyetemen?

Figyelt kérdés
Pesten tanulok az elten es egy csomo eloadas es gyakorlat amire bekerultem online van. 1 oram lenne amin bent kellene, hogy legyek de azon gondolkoztam azt lehet leadom, mert egy napert meg foloslegesen utazgatnek fel videkrol. Nagyszuleimnel lakom es nem akarom, hogy hazahozzak valamilyen virust.
2020. szept. 5. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy így tényleg nem érdemes bejárnod. Úgy tudom, az ELTE-n lehet kérelmezni távolléti oktatást, annak érdemes lenne utánanézni, hátha le se kell adnod azt a tárgyat.
2020. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk 15 fo feletti kurzusokon kinden online lesz. Tehat minden mert nincs kevesebb fős. Elte
2020. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút online. Mindig is ezt támogattam, csak alapjáraton nem volt rá soha lehetőségem... Most kiélvezem.
2020. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az órák 70%-ára be kellene járnom. Ha nem lesz változtatás, egyéni tanrendet fogok kérni; ha megadják:S
2020. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Kb 70% online, csak bizonyos gyakorlatokra kell bejárni. ÁOK
2020. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Pont az ilyenek miatt mint te,akik veszélyeztetettel élnek/ők maguk azok kellene szerintem minden szakon ahol a tanításban nem letszukseglet a kontakt, onlinera váltani. Nem is értem hogy miért erőlteteti a legtöbb egyetem a jelenléti oktatást (és most nyilván nem az olyanokra gondolok, ahol laborgyakorlat van, hanem ahol még a "gyakorlatnak" nevezett órákon is csak az elmélet feldolgozása van)

Lehet, hogy én parazom túl, de amíg folyamatosan utaznom kell, beülni órákra, addig meg sem merem látogatni a nagymamámat. szóval szerintem a felelősségteljes döntés az lenne a részedről ha leadnád/elinteznéd hogy ne kelljen bejárni

2020. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem minden ami 20 fő feletti, az online. és hány 20 fő alatti óra van? sehány.

tehát minden online.

2020. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne add le a tárgyat. Adj le egyéni tanrendet arra a tárgyra. :)
2020. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már mindent online, kivétel ami nagyfokú labormunkat / gyakorlatot igényel pl. kromatográfias szakmernok (de ezt majd 2 év múlva tervezem), mert ott nem tudom online megtanulni gyakorolni a dolgokat.
2020. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!