Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Neumann János...

Kecskeméti Neumann János Kertészeti Egyetem? Vélemények?

Figyelt kérdés

Még gimis vagyok. Na de faktválasztás előtt, de minél hamarabb. Emelt biológiát és kémiát tanulok, de lehetőségem adódott leadni a kémiát és már ezután így nem kell a gimiben tanulni, viszont helyette fel kell venni mást. Mivel tudom , hogy mindig vannak újabb szabályok a továbbtanulással kapcsolatban, ezért kötelező minimum 1 tárgyból emelt érettségizni. Olyan bizonytalan vagyok. Láttam hogy az egyetemi órákon lesz majd kémia ,mint tanított tantárgy, de véleményed szerint nagy baj, ha leadom? Mert nem megy.... Matekból középszintű érettségit gondoltam. Bioszból emeltet. Faktnak szívesen felvenném a földrajzot és még lehet, hogy közepes érettségit is csinálnék belőle.


Szerintetek mennyire kockázatos a bejutásom MAJD ( a kecskeméti Neumann János Egyetem) (kb. 290-valamennyi ponthatár van), ha csak bioszból emelteznék (a többi középfokú és a kémiát elhagyom)? Tudom, hogy a pontszám függ a többi tárgytól is, de kérem segítsen valaki, aki esetleg ilyen szakra járt, vagy netán ebbe az iskolába.?



2020. szept. 6. 17:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!