Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem értem meddig húzzák még...

Nem értem meddig húzzák még az iskolák a hagyományos oktatást, miért nem váltanak át online oktatásra?

Figyelt kérdés

Egyre több a fertőzött, ráadásul a fiatalok kozott terjed most leginkabb, akik mint tudhatjuk az iskolaban vannak.


Én jómagam tartok a megbetegedéstől, mert asztmám van és cukorbeteg vagyok 17 évesen. (örököltem.)


Az iskolában van lázmérés ám sokan azt mondják, hogy 25 fokot mértek nekik. Tehát az a vizipisztoly lehet, hogy nem a legjobb a lázmérésre.


Rengetegen köhögnek, tüsszögnek, fújják az orrukat a suliban. Ez is aggaszt engem.


Rengeteg az erre felé lévő gimnáziumokban a külföldi tanuló, kárpátaljai, romániai.


Az online oktatás megmutatta azt, hogy a mai modern világban simán képesek lennénk komolyan és ugyanolyan fegyelmezetten tanulni mint hagyományos úton.


Arról nem is beszélve, hogy a másfél méter sehol nincsen megtartva!


Minden adott arra, hogy ideje lenne online oktatásra váltani, különben mi diákok is veszélyben vagyunk, főleg a tanáraink.


Megjegyzem, tavasszal értelmetlennek tartottam az iskolak bezárását, mert a megyémben még csak beteget sem diagnosztizáltak. Azonban jelenleg naponta 35 embert találnak, és összesem 300+ beteg van.


Egy közeli gimit már be is zártak.


Ki mit gondol? Meddig fogják ezt tovább erőltetni?


Köszönöm a válaszokat!


2020. szept. 7. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Gyáva nyúl vagy.
2020. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lehet. De sem magamnak sem a családomnak nem akarok rosszat.


Édesanyám krónikus beteg. Nem szeretném ha átadnám neki.

2020. szept. 7. 18:08
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Első válaszoló, te meg egy buta proli.


Oops!


Adom a véleményed kérdező, én is így gondolom egyébként.

2020. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen egyetértek veled. Most az a politika, hogy "jók vagyunk", meg "járjunk be, ha beled*glünk is", meg "legyünk mi a hétköznapok hősei". Közben meg veszélyeztetik az egészségünket meg a családtajaink életét is.
2020. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Örülök, hogy van aki megérti ami miatt én aggódok.

2020. szept. 7. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyéni tanrendet nem tudsz kérni?

Muszáj így tanulni,mert általánosban nem lehet megoldani,mert a szülőknek muszáj dolgozni.

Középsuliban sem lehet túl jól tanítani,vannak diákok akik csalnak,sokan lemaradnak,vannak,akiknek nincs megfelelő eszköze,aki szakmát tanul annak pedig kész zsákutca. Nem mehet ez így több hónapon keresztül ezt neked is meg kell értened.

Próbálj az egyéni tanrend felől érdeklődni,nincs jobb ötletem.

2020. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
#6-os, egyetemről van szó.
2020. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen nem hinném,hogy már egyetemre jár,#7
2020. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Gimnáziumba járok!


Köszönöm a válaszokat.

Nem hinném, hogy a tanáraimnak lenne annyi motivációja, hogy csak én miattam egyéni tanrendet állitsanak össze.

Idén érettségizek, és tudom, hogy nagyon nehéz lesz, főleg ha átállunk online oktatásra, azonban egyszerűen nem érzem biztonságosnak a helyzetet. Konzekvensnek kellene lennie szerte a világon a döntéshozóknak, hiszen márciusban minden iskolát bezártak pár száz beteg miatt. Azonban ma már milliókról beszélünk, vakcina nélkül.

Érdemes lenne szerintem addig átállni, mig nem lesz meg a vakcina.

2020. szept. 7. 18:28
 10/12 A kérdező kommentje:

Új hír.

Kérdeztem, hogy mikor lesz elérhető az e-kréta, és mondták hogy nem hamar, mert a szakemberek egy új digitális platform létrehozásán dolgoznak, a hamarosan bejövő digitalis oktatas miatt.

2020. szept. 9. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!