Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik nem táncoltak a szalagava...

Akik nem táncoltak a szalagavatójukon?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz a lányokhoz szólna akik önként nem táncoltak a szalagavatójukon ( tehát nem anyagi vagy hasonló okok miatt) A vírussal kapcsolatos megjegyzéseket mellőzzük,nem az ideiről van szó,korábbi évekről


Miért nem táncoltatok,megbántátok később?



2020. szept. 7. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem volt párom, több lány volt, mint fiú az osztályban. Akkor nagyon szarul esett hogy én vagyok az nyomi, aki nem tud a saját szalagavatóján táncolni, főleg hogy előtte egy másik műsorról is ugyanígy maradtam le.

Azóta sem mentem el egyetlen osztálytalálkozóra sem.

2020. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Sosem szerettem a felhajtást. Nem értettem mire jó az, ha menyasszonyi ruhában táncolok egy olyan fiúval, akivel semmi közünk egymáshoz azon kívül, hogy az osztálytársam. Nem bántam meg, most se csinálnám másképp.
2020. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én sem táncoltam, mert borzasztóan utáltam (és nem is tudtam) táncolni, és tudtam, hogy csak kellemetlenül érezném magam. Másrészt pedig nem is értettem, mi ez a nagy felhajtás a keringőzés körül. Nem én voltam az egyetlen lány az osztályban, aki így volt ezzel, szóval csak néztük az osztálytársainkat. Visszagondolva így sokkal jobb emlék maradt a szalagavató, és egyébként senkit nem érdekelt, hogy ki miért nem táncolt.
2020. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem találtam volna pàrt. Egy sráccal táncoltam volna, az osztálytársammal, akibe évekig szerelmes voltam, de nem mertem neki mondani, hogy táncoljunk, mert kiröhögött volna. Mellékesen rengeteg műsorunk volt együtt, és ott mindig együtt táncoltunk. Jó haverom volt, se szalagavatós táncra nem mertem felkérni. Mással nem akartam volna, de nem is lett volna szerintem jelentkező. Bent maradni sem akartam órák után, lusta voltam nagyon.
2020. szept. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sem volt parom, de igy utolag visszagondolva nem bant hogy kihagytam:) Szerintem ennek max ugy van ertelme , ha tenyleg van egy olyan fiu, akivel tancolnal, nem okoz anyagilag gondot a ruhaberles stb.

A mi sulinkban 90%-ban voltak a lanyok, a maradek 10 % fiu.

Na ez a 10 szazalek is olyan, akit nem epp tancpartnerkent kepzelnel el... tehat en inkabb passzoltam, hiaba mondtak, hogy kulsost is lehet hozni..

aki olyanokat mond, hogy ez eleted egy fenypontja es legszebb esemenye, hat nem tudom..

2020. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is ez volt a fő ok, hogy sokkal több lány volt az osztályunkban, mint fiú (és még így is volt több olyan fiú, aki külsős lányt választott!) nekem nem volt fiú ismerősöm, és nem volt kedvem könyörögni egy vadidegennek. De nem bántam meg. Így is nagyon jól éreztem magam, az osztálytáncban résztvettem, és legalább nem vették el a péntek délutánjaimat a keringő próbák. Plusz megspóroltam a szüleimnek a ruha kölcsönzés árát :)
2020. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5%

Akkor még öntudatos meleg voltam és nem voltam hajlandó egy LÁNNYAL (fúúúj) táncolni. Ma már (noha maradtam meleg) meg azt mondom olyan mindegy hogy azt a negyed órát kivel táncolom át.


Meg amúgy is a szalagavató egy semmi egy üres rongyrázás, egy nagy nulla, mai eszemmel annyira nem csinálnék ügyet belőle hogy el se mennék.

2020. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!