Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikor fogják...

Szerintetek mikor fogják bevezetni újra az online oktatást?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk még a hét vége előtt valószínűleg (Fehérvár)
2020. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Én egyetemista vagyok és mindegyik tanár mást mond, az egyik azt mondja hogy készüljünk a távoktatásra a másik meg pont az ellenkezőjét hogy marad végig a hagyományos.


Ezek után honnan tudjuk?

2020. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Megjött a napi "Mikor lesz online oktatás?" kérdés. XD
2020. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Már kezd szigorítani a kormány az iskolákon. Most már a szülő nem mehet be, meg egy csomó tevékenység elmarad. Úgyhogy ne aggódj. Hamarosan. Jelenleg növekedik a betegszám, de kell 1 hét, mire a mostani betegek abba az állapotba jutnak, hogy kórházi kezelést kell (Persze nem mindenki jut ide). De, ha beteg lesz az ember, nem azzal kezdődik, hogy azonnal a halálán van, hanem szépen fokozatosan romlik az állapota. Szóval, esetleg olyan helyzet lesz, hogy a kórházak kapacitása elkezd csökkeni a betegszám miatt, és a növekvő a fertőzöttek száma, illetve nem tudnak elegendő tesztet végezni akkor bizony iskola lekapcs.
2020. szept. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Az első válaszolót kérdezném hogy ezt hol hallotta, valamint hogy ez minden városi iskolára vonatkozik-e, mivel én is fehérvári vagyok :D

Nekünk az igazgató annyit mondott hogy ő nem számít online oktatásra, de a franc se tudja két hét múlva mi lesz.

2020. szept. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ötös válaszolónak írom, hogy ma jelentették be, holnaptól online leszünk (egyenlőre csak két osztály, ahol találtak fertőzöttet)

Onnan szedtem az infót, hogy mindenki szart az egészre, az intézkedések csak látszatindézkedések, semmiben sem akadályozzák a vírus terjedését. Statisztikailag lehetetlen volt, hogy egy 800 fős iskolában nincs egyetlen egy tünetmentes beteg sem, és az exponenciális terjedés miatt, várható volt, hogy két héten belül káosz lesz.

2020. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem kb. novembertől
2020. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!