Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen jogi karon, 2...

Egyetemen jogi karon, 2 csoportra osztottak minket az egyik oran. Az egyik fele angolul tanulja, a masik magyarul. Errol egyaltalan nem volt szo, es random beosztottak az angol csoportba de ugyerzem magyarul is nehez lesz nemhogy angolul?

Figyelt kérdés
Mit tudnek tenni? Szandekosan magyar képzésre jelentkeztem mar csak ezert is, akkor most ez igy mi? Tenyleg rakenyszerithetnek, hogy angolul tanuljam? Igy plusz annyi munka(megtanulni a szakkifejezeseket,angolul prezentációt tartanu, angolul esszét irni)

2020. szept. 8. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez melyik egyetem?


Szerintem ez nem kivitelezhező út. Nálunk is külön van angol nyelvű képzés és bár nagyon szeretem az angolt, de bizonyos tárgyakat tuti nem tanulnék angolul (mert nem érteném meg és megbuknék belölük).


Eddig is ez volt a gyakorlat, ott azon az órán? Vannak felsőbb éves ismerőseid, akik tudnak informálni erről?

2020. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SZTE. Pénteken találkozok felsőbb évesekkel megkérdezem majd őket, hogy miez. Lehet a TO-ra is ráírok, hogy ezt nem szeretném
2020. szept. 8. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2020. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!