Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudja esetleg valaki azt,...

Tudja esetleg valaki azt, hogy mikor fog pontosan bekövetkezni a digitális oktatás újra?

Figyelt kérdés

Én szeptember 21-ét hallottam utóljára valahol.

De hátha valaki tud valami háttérinformációt😂

Válaszokat előre is köszi



2020. szept. 9. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem tudja, akárhányszor kérdezitek még meg.
2020. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En nem vagom h ezt mar kerdeztek e, csak kiirtam h kapjak valasztxd
2020. szept. 9. 17:10
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem fog bekövetkezni, csak ha az iskoládban valaki koronavírusos lesz, és akkor is csak két hétig.
2020. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

2042. szeptember 1-én


Remélem meg vagy elégedve a pontos válaszommal!

2020. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

nyugi októbert már otthon töltöd.

ha a szept 21-et még nem is.

2020. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én erősen fertőzött megyében lakom és körülöttünk több iskolát is bezártak már, szóval ennek fényében a mi tanárjaink Szeptember 20 - Október 8 közötti időpontra teszik az átállás valószínűségét.

Minden pedagógus ezen az állásponton van, azon van megoszlás, hogy vajon szeptember 20 vagy október 8.


Majd Orbán megmondja. Bár állítólag holnap kormányinfo Gulyással és ne felejtsük el, hogy tavasszal is így volt, hogy délelőtti kormányinfon elszajkózták Gulyásék, hogy mindenki tartsa be a szabályokat és akkor elkerülhetjük a drasztikus intézkedéseket, az iskolák bezárására pedig semmi szükség, este meg már jött Orbán, hogy vége mindennek.


Nem lepődnék meg ha most is valami hasonló dolog történne. Bár azért azt se felejtsük el, hogy akkorra már a legtöbb eus ország is digitális oktatásra váltott át, lehetséges, hogy előbb ezt bevárja a kormány és megnézi a többi országot miképp intézkedik.

2020. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Semmi értelme nem lenne bezárni a sulikat.
2020. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a protokollokat eltörölhetnék, annak se sok értelme van.
2020. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Oszi szunettol kezdve lesz digitalis oktatas, hogy meddig az a fertozottseg merteketol fugg.
2020. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó! Ezt honnan a túróból veszed?
2020. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!