Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha beképzelt okostojásokkal...

Ha beképzelt okostojásokkal kerülsz egy csoportba egyetemen mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Minimum cum laude-re készül, de inkább summa cum laude a célja/céljuk. Mindig mindent jobban tudnak mint én. Mindent átírnak/újrafogalmaznak amit pl a közös Google Doc-unkba írunk.


A javaslataimra nem reagálnak. Később néha felhozzák ugyanazt, hogy most jutott eszükbe.


Volt egy team meeting-is egy prezentációhoz, amit három hét múlva tartunk de már írnák a szöveget hozzá, nem is csak a slide-okat. 2,5 órát vitatkoztak arról, hogy melyik slide-ra mi menjen pontosan, jobb vagy bal oldalt mutatna jobban egy ábra stb.


Nagyon unom már őket.

Mesterszak, Corvinus.

Az alapszakos diplomám 4-es átlaggal sikerült. Szerintem nem olyan rossz.



2020. szept. 11. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Én ilyenkor örülök hogy nem kell annyira sokat dolgoznom. Van olyan amikor én vezetem a munkát egy csoportban, van amikor szinte semmi dolgom nincs. Ez így megy.
2020. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:


A.) Kicsit "erőszakosra" veszed a dolgot és jobban érvényesíted, előtérbe tolod magad. Ez kb. kinézetre olyan lesz, amit ők csinálnak, szóval sok egyetértés abból nem lesz.

B.) Engedd el ezt, hadd csinálják, ha annyira okosak, csak azt ne hagyd, hogy valami oltári baromságot kerekítsenek ki a preziből.

Más szóval, ússz a sodrás irányába ebben a sz.r folyóban :)

2020. szept. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen volt az évfolyamon Bsc-n. Ez volt az utolsó sznob évfolyam. Csúsztam egy évet, de a legjobb dolog volt ami történt velem. Velük sose mentem volna mesterre, viszont nélkülük egy átlagos évfolyamban jó eredménnyel zártam. Csak sajnos itt is volt egy csak aki törtető karrierista és tanár kedvence. Ment doktorira én pedig nem mertem belevágni mert én sem végeztem rosszul, de nem kutattam. A csajjal a végén már köszönni sem köszöntünk egymásnak. Arra nagyon kíváncsi lennék, hogy egy esetleges phd jelentkezésnél mennyire lenne hátrány, hogy utáljuk egymást. Bár egyre inkább bennem van a bizonyítási vágy, hogy én is képes vagyok eredményeket elérni. Hiába dolgozok egy ideje ez nem múlik. :)


Lényeg a lényeg, hogy sokkal egyszerűbb úgy jól teljesíteni, ha kevesebb sznob van az évfolyamon. Nekem ez kellett, hogy megszeressem azt, amit az egyetem nyújt.

2020. szept. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk hálistennek nincsenek közös projektek, csak a jelenlétüket kell elviselnem (a távoktatás egyetlen pozitívuma volt, hogy még ezt sem kellett). Személy szerint sz#rok rájuk, a saját dolgommal foglalkozom. Magamnak intézem az ügyeimet, nem járok a közös programokra, nem is beszélek velük, csak ha muszáj. Más csoportokból és más évfolyamokról vannak barátaim, velük szoktam együtt lógni.
2020. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Be kell csicskítani a sok csírát.
2020. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez melyik mesterszak?
2020. okt. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!