Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A PTE politikatudományok...

A PTE politikatudományok szakáról vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 08:41
 1/2 anonim válasza:
50%

Szia:)

Nemrég végeztem ott és azt hiszem elmondhatom, hogy életem egyik legszuperebb élménye volt a képzés. A tanárok felkészültek, az órák érdekesek, a hangulat pedig a kis létszámú csoport miatt családias.

Sajnos a kiváló oktatás ellenére nagyon nehéz elhelyezkedni politikatudományok diplomával.

Igazából szuper ez a szak, de nem nyújt elég gyakorlati tudást, amit a későbbiekben a munkáltatók elvárnának.

Igaz, hogy az árnyoldaláról is írtam, de mégiscsak ajánlanám mindenkinek ezt a szakot. Olyan átfogó ismeretekhez juthattunk mind jogi, politikai és gazdasági téren is, amik segítenek túllátni a saját kis mikrovalóságunkon. A nehézségek ellenére is úgy gondolom, hogy megéri ezt a szakot választani.

2020. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod! :)


Már jól jött egy kis biztatás, hogy nem fogok teljesen pofára esni, ha ezt a a szakot választom jövő tanévre :D

És elhelyezkedni hogyan sikerült a diplomával(ha sikerült)?

2020. nov. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!