Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek biológia-kémia...

Szerintetek biológia-kémia vagy emelt informatika tagozatra menjek? (szeretem a biológiát és a kémiát de viszont az informatikát is)

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Biológia-kémia
Informatika
31 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Dobj fel egy pénzérmét.
2020. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
😂😂
2020. szept. 13. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Melyik témában olvasol többet, melyikkel jobb érzés foglalkozni? Mit szeretnél később csinálni? Ha minden álmod az, hogy orvos legyél, biosz, kémia, ha programozó szeretnél lenni infó. Ne mások véleménye szerint akarj dönteni, arra menj amelyik jobban érdekel.
2020. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amiatt javasolnám a biosza-kémiát mert ezzel a biológustól kezdve a vegyészen keresztül az orvos/gyógytornászig rengeteg minden lehetsz. Nekünk annó a biológia tanárunk mutatta, hogy biosz középpel vagy emelettel kb 40 terület szakára jelentkezhetsz. Informatikánál tudtommal nincs ennyi szabadságot. Persze ha programozó, műszaki menedzser vagy ilyesmi lennél, akkor semmi baj de az szerintem már szűkebb pályát ad.
2020. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézd hogy tovább tanulás szempontjából melyiket választanád. Ha informatikán akarsz majd akkor az ha meg inkább biológia kémia vonalon akkor meg azt, ezt így ismeretlenbe senki nem tudja neked megmondani mit válasz.
2020. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először azt kell nézni melyik érdekel jobban pl melyikről olvasol könyveket.

De mivel írtad h mindkettő ezért én azt nézném hogy melyikkel lehet jobban elhejezkedni vagy hol vannak jobb fizetések. Javaslom nézz körül álláskereső portálokon hogy tájékozódj vagy nézz statisztikákat egyes munkakörökbem várható fizetésekről.


Vagy válaszd azt ahova A KETTŐ KÖZÜL több barátod megy.

2020. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
16 évesen nem tagozatot kéne már választanod, hanem fakultaciot.
2020. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!