Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kérvényezhetek egyetemen...

Kérvényezhetek egyetemen egyéni tanrendet ezen indok alapján? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy egy ismerõsöm valószínûleg koronavírusos (most végzik el rajta a tesztet). Vele nem, viszont szüleimmel, akik naponta találkoznak vele munka miatt, folyamatosan érintkeztem. Ha pozitív lesz a tesztje, szüleimen, és lehetséges, hogy rajtam is el fogják majd végezni a tesztet, valamint nagymamámon is, akivel most jelenleg élek. Kérvényezhetek addig is egyéni tanrendet egyetemen, arra hivatkozva, hogy közeli hozzátartózóim is veszélyeztetett helyzetben vannak?

2020. szept. 14. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Dehogy fogják elvégezni...

Kollégiumi szobatársat, áltsulis padtársat, senkit nem tesztelnek, ha nincs tünete.

2020. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Az egyéni tanrend nem így működik. Gondolom elsőéves vagy, hogy ilyeneket kérdezel. Keress rá az egyetem TVSZ-ében.
2020. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1, az említett ismerõs sem mutatott tüneteket ezidáig, viszont az esküvõn, amin volt, a házaspár és több vendég is koronavírusos volt (náluk ez utólag teszt alapján ki is derült). Most az ismerõsön, és az összes többi vendégen is, aki megjelent a lagzin, kivétel nélkül elvégzik/elvégezték a teszteket, hiába nem mutattak tüneteket.
2020. szept. 14. 12:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm #2, utánanéztem, de tekintve, hogy az egyetemen (legalábbis a szorgalmi idõszak alatt) most nem várják el a személyes megjelenést, ráadásul a tanárok online is közvetítik az órákat, valamint feltöltik a tananyagot, így nem lesz végül szükségem arra, hogy egyéni tanrendet kérvényezzek!
2020. szept. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!