Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amennyiben Nappali képzésről...

Amennyiben Nappali képzésről szeretnék átjelentkezni Levelezőre, melyik osztályon kell érdeklődnöm/jeleznem? Mennyi az esélye annak, hogy át is sorolnak állami nappaliról állami levelezőre?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A következő félévre lehet és csak önköltséges képzésre, szóval egy új jelentkezessel tudsz levelező államira menni, amennyiben felvesznek
2020. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is át szerettem volna kérni magam, amikor láttam,hogy ez a hibrid vacak mennyire nem működik, de sajnos nincs rá mód. Ez van.
2020. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az ügyintézőmnek írtam egy emailt amiben ezt a kérdést tettem fel, és azt írta, 17-ig benyújtható egy átsorolási kérelem felvetteknek. Szóval mégis csak lehetséges.
2020. szept. 15. 14:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Az lehet, csak biztos nem államira.
2020. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az emailben kiemeltem,hogy mindenképp államira penne szükségem, és ennek ellenére írta azt,hogy lehetséges. Szóval kérdezem én: Miért is nem?
2020. szept. 15. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Melyik iskolaban lehet már a beiratkozás után tagozatot váltani? Látszik, hogy még gólya vagy, hogy mindent elhiszel egy ugyintezonek, akinek semmi döntési jogosultsaga sincs és nem is erdekli a problémád . Inkább tanulmanyozd a tanulmanyi szabályzatot.
2020. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Tagozatváltoztatás felvetteknek

KÉRELEM

MUNKAREND (TAGOZAT) MEGVÁLTOZTATÁSA IRÁNT

Kérem a kari tanulmányi bizottságot, hogy engedélyezze számomra a 2020/21/1-es félévtől szakos tanulmányaim 4 results are available, use up and down arrow keys to navigate.

Válasszon a listából!

Nappali

Levelező

Távoktatás

tagozaton való folytatását.

Kérelem rövid indoklása:"


kb 20 perccel ezelőtt szerzett információ, kis részlet egy kb 4 perces beszélgetésből A TANULMÁNYI OSZTÁLY VEZETŐJÉTŐL, szintúgy kiemelve, hogy ÁLLAMILAG TÁMOGATOTT képzésen vagyok első féléves hallgató és ÁLLAMILAG TÁMOGATOTT levelezőire szeretném áttetetni magam:

"Ügyintézés/Kérvények/Utólagos Tagozatváltoztatás felvetteknek kérelmet kell beadnia."

Szóval megint csak megkérdezném, Miért is nem?

2020. szept. 15. 17:15
 8/11 A kérdező kommentje:

De ha már a tanulmányi szabályzatot említetted:

"Államilag támogatott képzések közötti munkarendváltásra (nappaliról levelező tagozatra, illetve levelezőről nappali tagozatra) kizárólag a Kar államilag finanszírozott hallgatói létszámkeretének függvényében kerülhet sor."

2020. szept. 15. 17:20
 9/11 A kérdező kommentje:

Khm khm. Szóval!

Mivel látszik, hogy én "hülye" vagyok, más meg nagyon nagyon okos mert "nem gólya":

10 perce jött az értesítés:

"Tisztelt Hallgató! Értesítjük, hogy az Ön által '2020.09.15.' dátummal leadott, '[CENZÚRA]' azonosítójú, 'Tagozatváltoztatás felvetteknek' nevű kérvény státusza 'Határozattal lezárva' lett. A döntés indoka: Engedélyezem.."

És már folyamatban van a tagozatváltás, el lett fogadva, engedélyezve lett. Egyéb hozzáfűznivaló, kedves "Melyik iskolaban lehet már a beiratkozás után tagozatot váltani? Látszik, hogy még gólya vagy, hogy mindent elhiszel egy ugyintezonek"? :)

2020. szept. 24. 10:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Melyik? egyetem
2020. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!