Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a nagy focimeccs...

Szerintetek a nagy focimeccs után lesz online oktatás?

Figyelt kérdés
Orbán azt mondta, hogy nem áll le Mo. semmiképp, csak ha emelkednek a halálozási számok, de ma már 8an voltak... Szerintetek lesz még ebben a tanévben egyszerre minden sulinak online oktatás, vagy csak pár osztálynak?

2020. szept. 16. 20:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
65%

1-1,5 hete még én is azon a véleményen voltam, hogy a digitális oktatás nem indokolt és biztos voltam benne, hogy kihúzzuk normális tanrendben a tanévet. Azonban látván az iskola járványügyi felfogását egyre bizonytalanabb vagyok. És ezt nem csak a ti tanáraitok látják így, nálunk már legoptimistább pedagógus is megmondta, hogy itt már bármi megtörténhet. A bejáratnál nem ellenőrzik, hogy fertőtlenítünk e, a takarítók kezdik beadni a derekukat és egyre jobban elnagyolják a takarítást, mely teljesen érthető. Hatalmas Hatalmas munkaerőt képvisel egy háromszintes iskola kitakarítása a protokoll előírása szerint és annyi fertőtlenítő szert igényel, hogy az hamarosan pótolhatatlan lesz. Emellé arról ne is beszéljünk, hogy itt még a maszk sem kötelező a folyosókon se és biztos vagyok abban is, hogy sok más iskolában is így van ez. Egyre több a beteg tag az osztályba akik ugyanúgy bejárnak mintha makk egészségesek lennének.

A statisztikákat illetve a folyamatos felháborodásokat látván pedig az ember már semmi reményt nem lát arra, hogy elkerüljék a digitális oktatást. Sokan mondják, hogy Orbán azért nem rendel el iskolazárat mert az euban senki sem tesz ilyet, csak azt elfelejti, hogy az euban csak mi illetve Franciaországban olyan gáz a helyzet, hogy ez indokolt legyen.


Szerintem hamarosan ha a teljes iskolazárat nem is, de az egyetemeket illetve középiskolákat be fogja zárni.


(persze előtte a meccset megvárja Viki manó)

2020. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!