Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így ki tudok hagyni egy ėvet...

Így ki tudok hagyni egy ėvet a suliból?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, és ennek a tanévnek a végén töltöm a 18-at. Szeretnėk 1 vagy 2 évet kihagyni az iskolaból, családi okok miatt. Annyi a gond, hogy én szakgimnaziumban vagyok, így nem mimden tantárgyat tanulunk, amit egy átlagos középiskolában, hanem helyette szakmát, ráadásul németül, úgyhogy nem nagyon van máshol ilyen. Az lenne a legjobb, ha estin tudnám megcsinálni, de ezt kb. lehetetlennek látom. Annak is örülnék, ha pesten találnék ilyen gimit, ezzel a szakkal(tutisztika, német kéttan). Ide 2 év múlva biztos, hogy, nem johetek vissza, mert akkor már nem indítottak itt se ilyen szakot. Az is tökéletes lenne nekem, ha sima érettségit tudnék tenni, még talán úgy is, hogy levelezőre váltok, nem pedig kihagyok egy évet. De ezt, mert nekem nincs minden tantárgyam, mjmt sima gimiben, nem tudom, hogy hogy oldhatnám meg.

Mit csináljak? Milyen opcióim vannak? Mi lenne a legjobb döntés?

Köszönöm szépen, ha válaszolsz!



2020. szept. 18. 21:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!