Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan írjam meg az ofőnek...

Hogyan írjam meg az ofőnek hogy nem tudok menni azon a napon? (kényes téma)

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,a második szakmámat tanulom. Új osztályfőnököm van és azt mondta hogy előre kell jelezni ha valaki nem lesz, az egyik nap egy kis mütétem lesz, rövid fitymafék műtét, de ha kérdezi miért nem megyek, ezt nem akarom elmondani neki. Van jogom hozzá hogy ne mondjam el neki, vagy kötelező elmondanom? Mondhatom hogy ez nagyon kényes nekem, és nem szeretnék beszélni róla? Igazolást majd ad az orvos, annyit még elmondanék hogy kis mütétem lesz, de félek hogy megkérdezi hogy milyen és hol.

2020. szept. 19. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles elmondani, hogy milyen műtét.
2020. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%

Ott kezdődik, hogy 20 éves vagy. Magánügy, amit csináltatsz.

Az, hogy szakmát tanulsz nem jogosítja fel, hogy mindenbe beavasd.

Elmondod, hogy nem tudsz menni X napon személyes okokból és kész. Nem tartozol magyarázattal neki. Igazolást majd viszel és pont. " kényes és nem akarok beszélni róla" részt nyugodtan hagyd ki. Felnőttek nem szoktak magyarázkodni.

2020. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!