Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolcon az Avasi gimnáziumba...

Miskolcon az Avasi gimnáziumban milyen nyelveket lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Az oldalon régebben a magyar-angol két tanítás nyelvű képzésnél a második nyelvhez az volt kiírva, hogy ,,(angol/német/francia/orosz)’’, most viszont már csak annyi van, hogy német. A többi tagozatnál megmaradt ez a választék és ez most megijeszt, mert a németet utálom. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. szept. 19. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Bármilyet választhatsz.
2020. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha színvonalas oktatásban szeretnél részesülni ne ezt az intézményt válaszd. A francia,német, angol éri meg max, annak függvényében, hogy mely képzésben veszel részt.

Üdv, egy ott végzett diák

2021. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hiemel28 válasza:
Én jelenleg is avasis vagyok és semmi képpen nem nevezném nem színvonalas oktatásnak. Én /5- ös vagyok és angolt és németet tanulok elsős korom óta tanulok angolt de mióta ide játok sokkal többet tanultam mint az előtt ( nyilván ez azért van mert az avasi az egyik legjobb gimi a nyelvek terén a városban) a németet itt kezdtem el tanulni és már folyékonyan beszélek.Szóval én csak ajánlani tudom, egyébként minden nyelvet lehet itt tanulni amiket felsoroltál.Nem csak a tanulás miatt éri meg ide járni, nagyon jó a közösség is!
2021. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hiemel28 válasza:
Járok* bocsi
2021. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!