Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szegedi Radnótiban hogyan...

A szegedi Radnótiban hogyan zajlik egy humán felvételi?

Figyelt kérdés

Ha jól láttam, lehet választani, hogy magyarból vagy töriből szeretnél szóbelizni. Véleményem szerint, ugyanolyan szinten vagyok a ezekből a tantárgyakból, ezért is érdekelne, hogy szerintetek melyikből lenne érdemesebb készülnöm...?

+ lehet, hogy hülyeség, de egészen szép eredményeim vannak szavaló, illetve nyelvtan versenyekről, ezért érdekelne, hogy jó szemmel nézik -e, ha bevinnék néhány oklevelet szemléltetésképp?



2020. szept. 20. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Lesz tételsor amiből húznod kell, de nálam jófejek voltak és megkérdezték hogy én melyik témáról szeretnék beszélni, és arról volt szó.


Igen, nyugodtan vidd be az okleveleidet, kifejezetten szeretik ha ezeket beviszi valaki megmutatni.

2020. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!