Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 11.esként most átvennének még...

11.esként most átvennének még másik suliba? Ha igen miket néznek? A központimat nézik amit anno 8.-ban írtam?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az év végi bizidet.
2020. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnézik a bizidet, a második idegen nyelvedet, az e naplóból lekérik a jegyeidet, hiányzásaidat.
2020. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha átvesznek a másik iskolába akkor a középiskolai bizonyítványodat nézik.(Az elmúlt 1-2 év évvégi jegyét) A nyolcadikos központidat nem nézik.
2020. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a gáz h rengeteget rontottam tavaly az online oktatás miatt. ezt figyelembe veszik egy kicsit?
2020. szept. 20. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha a szüleid felhívják a kinézett sulit. Ők tudnak mondani konkrétumot mi csak találgatunk.
2020. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha viszont van valami szakirány az új helyen, akkor abból majd ott le kell vizsgázni, és csak úgy tudsz beíratkozni. Tehát pl ha ilyen szakosodás van, hogy mondjuk 11.től ügyvitel, marketing, meg informatikus; akkor amit addig te ott nem tanultál, abból majd sikeres vizsga kell , hogy át tudjanak venni 11.be szerintem. Tehát ha másfajta iskolát néztél ki; akkor ez is fontos lehet.
2020. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!