Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Madách Imre gimnázium?

Budapesti Madách Imre gimnázium?

Figyelt kérdés

Középszintű diáknak megfelelő?

Erős iskola vagy gyenge ? Vagy éppen köztes? Milyen a közösség , és a tanárok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. szept. 20. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem oda járok, de nézz meg ezt az oldalt: gimiskola.nhely

2020. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erős iskola, de nagyon laza tanárok, a közösség kérdése tőled függ: vagy beleillesz vagy nem, a tanárok közt vannak nagyon jók és csapnivalók, mint mindenhol. tudom, hogy ezzel nem sokat segítettem, kérdezz konkrétabban
2020. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nehéz oda bejutni?
2020. szept. 24. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
tavaly 78 fölötti központival bejutottál, ha kitűnő voltál és a szóbelid kb, max pontos lett, vagyis egy egytől tízig terjedő skálán 8as nehézségű a bejutás
2020. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem olyan gyenge a suli, nyugodt szívvel rábízhatod magad a tanárokra, hogy sikeresen eljuttatnak az érettségiig. ha fura vagy akkor is be tudsz ide illeszkedni, 12.re minimum egyszer le fogod vágatni a frufrud
2021. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!