Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha hazaküldenek egy lázas...

Ha hazaküldenek egy lázas embert egy osztályból, bezárják az adott osztályt?

Figyelt kérdés
Az osztályomban volt egy lázas, orrfolyós gyerek. Hazaküldték. Továbbra is menni fog a mi osztályunk suliba? Csak akkor van esély arra, hogy nem megyünk, ha a tesztje pozitív lesz?

2020. szept. 22. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Csak ha pozitív lett.
2020. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!!

Menni fog továbbra is az osztály, de az akit haza küldtek ő elkell hogy menjen házi orvoshoz.. És elvileg csinálnia kellene neki egy tesztet.. Ha pozitív lesz csak akkor kell az egész osztálynak 10 nap karantén otthon...


Ennyi...

2020. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk még pozitív teszt esetén sem megy mindenki karanténba, csak a padtársai és akik vele voltak szünetekben. Amíg nem pozitív, addig meg senkit nem érdekel
2020. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 3 db pozitív után semmi se történt. ők nem jönnek ki tudja meddig, az oké de minden más megy megy ahogy eddig.

még az osztályt se állították le nemhogy az egész iskolát.

2020. szept. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársam is lázas volt, már másfél hete nem járt iskolába, amikor kiderült, hogy koronás. Fel kellett sorolnia azokat az embereket, akikkel érintkezett, és minket a maradék pár napra hazaküldtek. Az más kérdés, hogy ha pl. én elkaptam tőle a koronát, akkor ezalatt a másfél hét alatt simán megfertőzhettem egy csomó embert, de ezt nem igazán veszik figyelembe. Ráadásul nekünk nem kell tesztet csinálni, csak itthon kell töltenünk a maradék pár napot, hogy leteljen a két hét ahhoz a naphoz képest, amikor ő lett beteg, és ennyi, utána mehetünk iskolába.
2020. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Engem valamiért ma elküldtek egy tesztre, de ha jól tudom nem mindenkit közülünk, gondolom engem csak random kiválasztottak, nem tudom miért.
2020. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem. Nálunk a osztályba pont volt egy lázas emberke és semmi ő haza ment mi meg tanultunk tovább.(ez ma volt)
2020. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!