Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg lehet valahol nézni egy...

Meg lehet valahol nézni egy egyetem tárgyairól az infókat?

Figyelt kérdés

ilyesmire gondolok:

pl.: ELTE városszociológiáról látok valahol bármi információt? Mit tanulnék ott, mikor érdemes felvenni, ilyesmi. (Szabadon választható tárgyakra gondolok.) És igen az ELTE ami érdekel, de nem csak ez az óra, hanem konkrétan bármelyik.


Előre is nagyon köszönöm. :)



2020. szept. 22. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Én amire jelentkezni szeretnék megtaláltam.

Írd be: egyetem neve szak órarendtervezet

2020. szept. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Pl BME, BCE szakoknak ilyen általános órarendje fent van. Te mást akarsz, viszont én beírtam egyetem előtt, hogy BME GTK órarend, ugyanitt találtam VIK es meg TTK-s órarenedt is, csak valamelyik kevésbé volt érthetően leírva, meg valami kicsit úgymond pontosabb, összeszedettebb, valahol nem találtam csak adott félévest, valahol teljeset.
2020. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de engem inkább valami olyasmi izgatna, hogy egy adott óra mit tartalmaz, vagy, hogy órából keressek szakra, hogy azt az adott órát melyik szakon tanulják.
2020. szept. 23. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az neccesebb. Ha ismered az óra nevét rákereshetsz neten. Azt, hogy mit hol tanítanak, arra megint egy adott szak tanrendjét javaslom.
2020. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg youtube-on nézz körül, én annak idején (tavaly lol) találtam fenn videókat néhány tanártól.

Illetve esetleg lépj be egy szakos csoportba és ott érdeklődj.


Amúgy feltételezem a városszociológia az ott élő társadalomról szól, az ott élők státusáról, lakhatasról, régi városok vs nostaniak ilyesmi.


Bár még nem volt ilyen órám, szoval annyira ne bízz bennem :D

2020. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket :)
2020. okt. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!